A VÁLASZTÁSI JELÖLŐ BIZOTTSÁG FELHÍVÁSA TISZTÚJÍTÁSRA

A VÁLASZTÁSI JELÖLŐ BIZOTTSÁG FELHÍVÁSA

TISZTÚJÍTÁSRA

Kedves Tagtársak!

A Csongrád Megyei Mérnöki Kamara négy évvel ezelőtt megválasztott tisztségviselőinek, bizottsági tagjainak és küldötteinek mandátuma a 2016. novemberében tartandó Tisztújító taggyűlésen lejár (a pontos időpontról a CSMMK elnökségi döntése után értesítést küldünk). A tisztújítás lebonyolításának első, előkészítő szakaszában vagyunk. A 2014. december 10.-én megtartott taggyűlésen Választási Jelölőbizottsági tagnak -az Alapszabállyal összhangban - az alábbi tagtársaink kerültek megválasztásra, a jelöléssel kapcsolatos feladatok ellátására:

Juratovics Aladár (elnök)            (tel.:30/945-57-36)
Csada Lászlóné                             (tel.:30/953-79-01)
Csicsvári István                            (tel.:30/237-06-71)
Mészáros Gábor                             (tel.:30/349-40-28)
Trogmayerné Dr. Málik Katalin    (tel.:20/287-32-75)

A Választási Jelölő Bizottság szeretné, ha valamennyi tagtársunk segítő együttműködéssel venne részt az előkészítő munkában.
Kérjük, hogy észrevételeiket, javaslataikat személyesen, telefonon vagy írásban tegyék meg. Ez utóbbi esetben leveleiket a Választási Jelölő Bizottságnak címezve, a Kamara címére (6720 Szeged, Arany János u. 7. I. em.) küldjék meg.
Minden tagtársunknak van szavazati joga, mindenki jelölhető és megválasztható bármely tisztségre.
A jelölés a következő tisztségekre történhet.

Elnök
Alelnök