Meghívó a Vedres Öregdiák Szövetség első összejövetelére

Tisztelt Szakmagyakorlók, volt Vedres Diákok!

Ajánljuk szíves figyelmükbe a Vedres Szakközépiskola felhívását!

NYÁRI SZÜNET

Tisztelt Kamarai Tagok! Tisztelt Nyilvántartott Szakmagyakorlók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Csongrád Megyei Mérnöki Kamara 2017. augusztus 14-25-ig nyári szünetet tart, amely időtartam alatt az ügyvitel is szünetel. A szünetet követő első ügyfélfogadási nap: 2017. augusztus 28. 8 órától.

Tisztelettel: Titkárság

MEGHÍVÓ A KLÍMABARÁT TELEPÜLÉSEK SZÖVETSÉGE ÉS A CSONGRÁD MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT DÉL-ALFÖLD RÉGIÓBELI NAGYRENDEZVÉNYÉRE

IDŐPONT: 2017.04.24. 10.00 – 14.15
HELYSZÍN: CSONGRÁD MEGYEI KERESKEDELMI ÉS IPARKAMARA
6721 SZEGED, PÁRIZSI KRT. 8-12

FELHÍVÁS Szeged Mj. Város Településképi Arculati Kézikönyv és Rendelet elkészítéséhez JAVASLAT TÉTELRE

Szeged Mj. Város Önkormányzata megkereste kamaránkat, hogy a településképi arculati kézikönyv elkészítését javaslatainkkal, jó példák bemutatásával segítsük a szakterületeink tekintetében.

Emléktábla koszorúzás Galamb József születésnapján

A Magyar Mérnöki Kamara megalakulásának 20. évfordulója alkalmából megrendezett ünnepségen Áder János köztársasági elnök előadásában kiemelte az innovatív magyar mérnökök szerepét a világ műszaki haladásában. Puskás Tivadar, Déri Miksa, Zipernovszky Károly, Bláthy Ottó mellett kiemelte Galamb Józsefet is, mint a Ford T-modell főkonstruktőrét, az automobilizmus egyik jelentős úttörőjét. Galamb József születésének 136. évfordulóján Makón, a Hosszú utca 63. szám alatti szülőházán elhelyezett emléktáblánál Medgyesi Pál, a Csongrád Megyei Mérnöki Kamara tiszteletbeli elnöke helyezett el koszorút a megyei kamara nevében február 3-án.

Megemlékezés

Csonka János, a magyar motorgyártás úttörője születésének
165. évfordulója alkalmából, a szülőházán található emléktáblát közösen
megkoszorúzta a Csongrád Megyei Mérnöki Kamara és a Csonka János Szakgimnázium.

JELÖLTÁLLÍTÁSI FELHÍVÁS ORSZÁGOS KAMARAI TISZTÚJÍTÁSHOZ

Tisztelt Kamarai Tag!
A Magyar Mérnöki Kamarának a hatályos Alapszabálya értelmében 2017. május hónapban Tisztújító Küldöttgyűlést kell tartani. A jelölési folyamat lebonyolítása az Országos Választási Jelölőbizottság feladata. E választási Jelölőbizottságot az Alapszabály 4.3.3. a) pontja értelmében a Küldöttgyűlésnek a tisztújító küldöttgyűlést követő évben kell létrehoznia, mely a 24/2014. (v.24.) MMK Küldöttgyűlési határozattal megtörtént. A fentiek alapján jelenleg hatályos Országos Választási Jelölőbizottság személyi összetétele az alábbi: elnöke: Dr. Kukai Tibor, tagjai: Dr. Baksai Róbert, Dezső Zsigmond, Kocsis Tünde, Kun Gábor, Dr. Metzing Ferenc, Schulek János.

MEGHÍVÓ TISZTÚJÍTÓ TAGGYŰLÉSRE

A VÁLASZTÁSI JELÖLŐ BÍZOTTSÁG TÁJÉKOZTATÁSA

A VÁLASZTÁSI JELÖLŐ BIZOTTSÁG TÁJÉKOZTATÁSA

Tisztelt Kamarai Tagok!

A Csongrád Megyei Mérnöki Kamara Választási Jelölő Bizottságának tájékoztatását a 2016. november 7-i Tisztújító Taggyűlésen induló jelöltek listájáról a mellékelt
csatolmányban tesszük közzé.

Tisztelettel:Titkárság

A VÁLASZTÁSI JELÖLŐ BIZOTTSÁG FELHÍVÁSA TISZTÚJÍTÁSRA

Kedves Tagtársak!
A Csongrád Megyei Mérnöki Kamara négy évvel ezelőtt megválasztott tisztségviselőinek, bizottsági tagjainak és küldötteinek mandátuma a 2016. novemberében tartandó Tisztújító taggyűlésen lejár (a pontos időpontról a CSMMK elnökségi döntése után értesítést küldünk). A tisztújítás lebonyolításának első, előkészítő szakaszában vagyunk.

Tartalom átvétel